YHTEYSTIEDOT

Koskisen konsernin myyjien, yksiköiden ja hallinnon yhteystiedot.

Koskisen OyYhteystiedot

Pääkonttori

map
Pääkonttori |

Tehdastie 2
16600, Järvelä
Finland | Aluekartta

Puhelin: +358 20 553 41
info@koskisen.com

Yksiköt ja myynti

Harri Hanski
Harri Hanski

Myyntipäällikkö, vaneri- ja lastulevytuotteet

GSM: +358 40 553 4303
harri.hanski@koskisen.com

Jari Laine
Jari Laine

Myyntipäällikkö, vaneri- ja lastulevytuotteet

GSM: +358 40 553 4285
jari.laine@koskisen.com

Mika Reini
Mika Reini

Myyntipäällikkö, vaneri- ja lastulevytuotteet

GSM: +358 40 553 4359
mika.reini@koskisen.com

map
Vaneriteollisuus |

Tehdastie 2
16600, Järvelä | Aluekartta

Puhelin: +358 20 553 41
Fax: +358 20 553 4207

Juha Jalkanen
Juha Jalkanen |

Vaneriteollisuuden johtaja

GSM: +358 40 749 3477
juha.jalkanen@koskisen.com

Miikka Lehtinen
Miikka Lehtinen

Tuotantopäällikkö

GSM: +358 50 516 8932
miikka.lehtinen@koskisen.com

Ari Elovaara
Ari Elovaara

Myyntipäällikkö, sahatuotteet

GSM: +358 40 630 1049
ari.elovaara@koskisen.com

Jorma Metsola
Jorma Metsola

Myyntipäällikkö, sahatuotteet

GSM: +358 40 501 5287
Puhelin: +358 20 553 4595
jorma.metsola@koskisen.com

map
Sahateollisuus |

Mäntsäläntie 64
16600, Järvelä | Aluekartta

Puhelin: +358 20 553 41

Tommi Sneck
Tommi Sneck

Sahateollisuuden johtaja

GSM: +358 40 549 8218
Puhelin: +358 20 553 4435
tommi.sneck@koskisen.com

Jaakko Huttunen
Jaakko Huttunen

Tuotantopäällikkö

GSM: +358 40 557 9436
jaakko.huttunen@koskisen.com

Harri Hanski
Harri Hanski

Myyntipäällikkö, vaneri- ja lastulevytuotteet

GSM: +358 40 553 4303
harri.hanski@koskisen.com

Jari Laine
Jari Laine

Myyntipäällikkö, vaneri- ja lastulevytuotteet

GSM: +358 40 553 4285
jari.laine@koskisen.com

Mika Reini
Mika Reini

Myyntipäällikkö, vaneri- ja lastulevytuotteet

GSM: +358 40 553 4359
mika.reini@koskisen.com

Ville Manninen
Ville Manninen

Tuotekehittäjä, lastulevy

GSM: +358 44 0495 400
ville.manninen@koskisen.com

map
Lastulevyteollisuus |

Tehdastie 2
16600, Järvelä
Suomi | Aluekartta

Puhelin: + 358 20 553 41
Fax: +358 20 553 4298

Markku Lähteenmäki
Markku Lähteenmäki

Lastulevy- ja koivutuoteteollisuuden johtaja

GSM: +358 40 553 4324
markku.lahteenmaki@koskisen.com

Jukka Rautiainen
Jukka Rautiainen

Tuotantopäällikkö

GSM: +358 44 759 4546
jukka.rautiainen@koskisen.com

Raimo Kämppi
Raimo Kämppi

Myyntipäällikkö, koivutuotteet

GSM: +358 50 516 8922
raimo.kamppi@koskisen.com

map
Koivutuoteteollisuus |

Otavantie 395
52550, Hirvensalmi | Aluekartta

Puhelin: +358 20 553 41
Fax: +358 15 340 920

Markku Lähteenmäki
Markku Lähteenmäki

Lastulevy- ja koivutuoteteollisuuden johtaja

GSM: +358 40 553 4324
markku.lahteenmaki@koskisen.com

Heikki Kiesilä
Heikki Kiesilä

Yksikön vetäjä

GSM: +358 50 516 8923
heikki.kiesila@koskisen.com

Vesa Saarelainen
Vesa Saarelainen

Projektimyyntipäällikkö, ammattirakentaminen

GSM: +358 40 553 4267
vesa.saarelainen@koskisen.com

Kimmo Kurki
Kimmo Kurki

Projektimyyntipäällikkö, ammattirakentaminen

GSM: +358 40 844 6307
kimmo.kurki@koskisen.com

JukkaTolppanen
Jukka Tolppanen

Myyntipäällikkö, kattoristikot

GSM: +358 40 553 4317
jukka.tolppanen@koskisen.com

MariT
Mari Tuominen

Myyjä, kattoristikot

GSM: +358 44 759 4641
mari.tuominen@koskisen.com

PetriS
Petri Salminen

Myyntipäällikkö, kattoristikot ja PreCut

GSM: +358 40 758 0550
petri.salminen@koskisen.com

Janne Inkinen
Janne Inkinen

Tekninen päällikkö

GSM: +358 40 758 0429
janne.inkinen@koskisen.com

Jonna Kauhtila
Jonna Kauhtila

Projektipäällikkö, ammattirakentaminen

GSM: +358 500 483 034
jonna.kauhtila@koskisen.com

male
Panu Alanen

Projektimyynti, Seinäjoki

GSM: +358 44 545 0392
panu.alanen@koskisen.com

map
Taloteollisuus |

Urajärventie 125
19110, Vierumäki | Aluekartta

Puhelin: +358 20 553 41
Fax: +358 3 718 7823

map
Kattoristikkotuotanto |

Mäntsäläntie 64
16600, Järvelä | Aluekartta

Puhelin: +358 20 553 41

Petri Lento
Petri Lento

Taloteollisuuden johtaja

GSM: +358 41 515 2486
petri.lento@koskisen.com

Taito Toiviainen
Taito Toiviainen

Tuotantojohtaja

GSM: +35840 553 4652
taito.toiviainen@koskisen.com

map
Koskitukki Oy |

Mäntsäläntie 64
16600, Järvelä | Tarkemmat yhteystiedot

Puhelin: +358 20 553 41
Fax: +358 20 553 4319

Hallinto

Markku Koskinen
Markku Koskinen |

Omistaja

GSM: +358 40 553 4297
markku.koskinen@koskisen.com

Eva Wathen
Eva Wathén |

Konsernin yritysvastuu- ja brändijohtaja, hallituksen jäsen

GSM: +358 40 553 4491
eva.wathen@koskisen.com

Kari Koskinen
Kari Koskinen |

Johtaja, Venäjän toimintojen kehittäminen, hallituksen jäsen

GSM: +358 40 553 4257
kari.koskinen@koskisen.com

Markku Pohjola
Markku Pohjola

Hallituksen puheenjohtaja

GSM: +358 50 16 54
markku.pohjola@koskisen.com

Eva Wathen
Eva Wathén |

Konsernin yritysvastuu- ja brändijohtaja, hallituksen jäsen

GSM: +358 40 553 4491
eva.wathen@koskisen.com

Kari Koskinen
Kari Koskinen |

Johtaja, Venäjän toimintojen kehittäminen, hallituksen jäsen

GSM: +358 40 553 4257
kari.koskinen@koskisen.com

Kalle Reponen
Kalle Reponen

Hallituksen jäsen

GSM: +358 40 829 7722
kalle.reponen@koskisen.com

Hanna Sievinen
Hanna Sievinen

Hallituksen jäsen

GSM: +358 50 376 0226
hanna.sievinen@koskisen.com

Jukka Pahta
Jukka Pahta

Toimitusjohtaja

GSM: +358 50 389 4499
jukka.pahta@koskisen.com

Juha Jalkanen
Juha Jalkanen |

Vaneriteollisuuden johtaja

GSM: +358 40 749 3477
juha.jalkanen@koskisen.com

Tommi Sneck
Tommi Sneck

Sahateollisuuden johtaja

GSM: +358 40 549 8218
Puhelin: +358 20 553 4435
tommi.sneck@koskisen.com

Markku Lähteenmäki
Markku Lähteenmäki

Lastulevy- ja koivutuoteteollisuuden johtaja

GSM: +358 40 553 4324
markku.lahteenmaki@koskisen.com

Petri Lento
Petri Lento

Taloteollisuuden johtaja

GSM: +358 41 515 2486
petri.lento@koskisen.com

Jussi Joensuu
Jussi Joensuu

Metsäpäällikkö

GSM: +358 40 030 1133
jussi.joensuu@koskitukki.fi

Harri Pelkonen
Harri Pelkonen

Talousjohtaja, CFO

GSM: +358 40 549 6427
harri.pelkonen@koskisen.com

Jukka Pahta
Jukka Pahta

Toimitusjohtaja

GSM: +358 50 389 4499
jukka.pahta@koskisen.com

Harri Pelkonen
Harri Pelkonen

Talousjohtaja, CFO

GSM: +358 40 549 6427
harri.pelkonen@koskisen.com

miasinelampi
Mia Sinelampi

Henkilöstön kehittämispäällikkö

GSM: +358 400 218 668
mia.sinelampi@koskisen.com

juhanisopanen
Juhani Sopanen

Kehityspäällikkö

GSM: +358 40 507 6149
juhani.sopanen@koskisen.com

Minna Luomalahti
Minna Luomalahti |

Markkinointipäällikkö

GSM: +358 40 553 4332
minna.luomalahti@koskisen.com

male
Antero Aaltonen

Tietohallintopäällikkö

GSM: +358 40 553 4223
antero.aaltonen@koskisen.com

Lassi Santala
Lassi Santala

Kunnossapitopäällikkö

GSM: +358 40 553 4434
lassi.santala@koskisen.com

male
Mikko Kivimäki

Logistiikkapäällikkö

GSM: +358 40 552 6270
mikko.kivimaki@koskisen.com

male
Pekka Silvennoinen

Kiinteistöpäällikkö

GSM: +358 40 664 6453
pekka.silvennoinen@koskisen.com

Kimmo Järvinen
Kimmo Järvinen

Ympäristöpäällikkö

GSM: +358 40 553 4366
kimmo.jarvinen@koskisen.com

Aarne Virtanen
Aarne Virtanen

Turvallisuuspäällikkö

GSM: +358 40 553 4313
aarne.virtanen@koskisen.com

Koskisen - web decoration
Koskisen - web decoration

TILAA UUTISKIRJE

Tilaa Koskisen uutiskirje. Saat tuoreimmat uutiset ja vinkit suoraan sähköpostiisi.

TULE MEILLE TÖIHIN

Tule Koskiselle tekemään töitä puun ammattilaisten kanssa!

Katso avoimet työpaikat

Page-contacts.php

Ylös