KOSKIDIAMOND
Lattiavaneri

KoskiDiamond on liukuestepintainen ja helposti puhdistettava lattiavaneri kuljetusvälineisiin ja kylmävarastoihin.

KoskisenProductsVaneriKuljetusvälineet - raskaatKoskiDiamond – Lattiavaneri

KOSKIDIAMOND
Liukuestepintainen lattiavaneri


 

KoskiDiamond  on  kulutusta kestävällä fenolipinnoiteella päällystetty koivuvaneri. Timanttikuivioinen liukuestepinta tekee KoskiDiamondista erittäin kestävän ja monikäyttöisen lattialevyn. KoskiDiamond-vanerilevy sopii käyttökohteisiin, joissa tarvitaan erittäin kulutuksen kestävää pintaa, esim.  kuljetusvälineiden ja katsomoiden lattioihin. Pinnote on luistamaton ja helposti puhdistettava timanttikohokuvio.

KoskiDiamond on saatavana myös käänteisellä timanttikuvioinnilla mm. betonimuottivaluihin,  esimerkiksi valmiisiin portaisiin.

KoskiDiamond-vanerilevyn edut

  • liukuestepinnoitettu vaneri
  • kulutuksen- ja säänkestävä pinta
  • helposti puhdistettava

KoskiDiamond-vanerilevyn käyttökohteet

  • kuljetusvälineiden lattiat
  • lastaustasot
  • varastojen lattiat
  • jalankulkusillat
  • katsomorakenteet
  • lentolaatikot

 

Yritysmyynti

Annika Kristiansson
Annika Kristiansson |

Aluejohtaja, Skandinavia, Iso-Britannia, Irlanti, Suomi

Puhelin: +46 708 898 101
annika.kristiansson@koskisen.com

Jari Laine
Jari Laine

Myyntipäällikkö: vaneri- ja lastulevytuotteet

Puhelin: +358 40 553 4285
jari.laine@koskisen.com

Harri Hanski
Harri Hanski

Myyntipäällikkö: vaneri- ja lastulevytuotteet

Puhelin: +358 40 553 4303
harri.hanski@koskisen.com

JohannaRohrweck
Johanna Rohrweck |

Asiakaskoordinaattori

Puhelin: +358 40 670 7771
johanna.rohrweck@koskisen.com

Jenni Vänskä
Jenni Vänskä |

Asiakaskoordinaattori

Puhelin: +358 40 843 9994
jenni.vanska@koskisen.com

KirsiLindqvist
Kirsi Lindqvist

Myyntiassistentti

Puhelin: +358 44 757 4331
kirsi.lindqvist@koskisen.com

TuulaKangassalo
Tuula Kangassalo

Myyntiassistentti

Puhelin: +358 44 759 4286
tuula.kangassalo@koskisen.com

Raimo Kämppi
Raimo Kämppi

Myyntipäällikkö: ohutvaneri, vaneri, lastulevyt

Puhelin: +358 50 516 8922
raimo.kamppi@koskisen.com

Koskisen - web decoration

TILAA UUTISKIRJE

Tilaa uutiskirjeemme ja saat tuoreimmat puualan uutiset ja vinkit suoraan sähköpostiisi.

TULE MEILLE TÖIHIN

Tule Koskiselle tekemään töitä puun ammattilaisten kanssa!

Katso avoimet työpaikat

Single-type_products.php

Ylös